מודעות

אי למטבח

  אי למטבח הינו פינת עבודה פונקיונאלית ונחוצה, אשר מעניקה מראה מעוצב ויפהפה בכל מטבח באשר הוא. האי הפופלארי מחליף את השולחן הכבד והגדול אשר היה נהוג להציב בעבר במרכזו של מטבח הכפרי, כאשר בניגוד לשולחן הוא כולל גם מקומות ותאי אפסון רבים, וגם מוצרי החשמל משתלבים בו בהתקנה נוחה ודקורטיבית.

  אחת התמונות אשר שבה על עצמה כמעט בכל סרט אמריקאי היא תמונתה שחל משפחה אשר סועדת על גבי האי, כאשר האם מכינה עליו סנדוויצ'ים לבית הספר, הילדים מתענגים על קערת דגנים ואילו האב קורא להנאתו עיתון של בוקר. זוהי גדלותו של אי למטבח, אשר מאגד את כל בני המשפחה סביבו, ומאפשר מגוון פעולות משותפות.

  על אי למטבח ניתן להתקין ולהציב כל מכשיר חשמלי וכך למשל לקבוע בו כיריים נוחות וגדולות, מקרר ותנור אשר יוטמעו בתוך חלל האי ורק הדלת שלו וכפתורי התפעול יהיו חשופים לצורך תפעול. בנוסף הוא יכול לכלול קרוסלות מתוחכמות ומעוצבות או מגירות נשלפות  אשר מאפשרות אפסון של סכום, סירים, כוסות וצלחות.

  מעל אי למטבח ניתן לתלות מתלים מיוחדים מרוקעים במתכת נוסטלגית, אשר עליהם ייתלו סירים ומחברתות במראה עתיק ונושן. את ידיות המגירות של הפריט העיצובי אפשר לרכוש או להזמין באופן אישי בסטודיו לעבודות יד, כאשר הן תישאנה עיטורים שונים ותהיינה עשויות מחרסינה, או מתכת צבועה בצבעי מט או מבריק ומודרני. עוד ניתן להזמין קולט אדים אשר יספוג את הריחות ואת העשן בעת הטיגון בפינת העבודה.

  חללים מעוצבים הכוללים אי למטבח, מאפשרים לכם לשלב בהם יחידות נוספות אשר ישתלבו עם האי המיוחד, על אף שאינם חייבים בהכרח להיות תואמים לו במדוייק. כך למשל תוכלו להוסיף שידה כבדה בצבע דומה, אשר תוצב בפינה אחרת, או כסאות בר העוטים מראה כפרי ומעוטרים בחבלים. אולם אי למטבח יהיה ללא ספק גולת הכותרת וימשוך את מלוא תשומת הלב. תוכלו לבחור אותו בכל גוון אהוב אולם רבים מעדיפים לקבלו כשהוא בגווני עץ חמים וטבעיים, בהירים או כהים יותר.

   

   

   

   


נסו גם: