מודעות

ארונות מטבח

  ארונות מטבח נחוצים לאפסון מוצרי המזון השונים, כוסות, צלחות, סירים ומחבתות. את הארונות ניתן כיום לעצב בדרכים מתוחכמות ודקורטיביות, אשר מטיבות לנצל את החלל, גם במקומות פינתיים או מצומצמים במיוחד.

  ארונות מטבח בני ימינו יכולים להיבנות גם באמצעות נישות גבס בתוך הקיר, אשר נסגרות בדלתות עץ כבדות או בדלתות מעוצבות בסגנון קלאסי ועדין. סגנונות העיצוב בלתי נגמרים כאשר תוכלו להתאים את השיש לארונות המטבח הבנויים ולהפיק סטייל מיוחד וחלל מלא אופי. אחד העיצובים האהובים הוא ארונות נמוכים בסגנון יפני ומינימליסטי, המאופיינים בקווים נקיים וזוכים לרוב לשילוב הקלאסי של שחור ולבן. גם הסגנון הצעיר הכולל ארונות סנדוויץ בצבעים נועזים, אשר בתוכם כיורים שקועים, יכול להתאים לבתים רבים ובעיקר כאשר מדובר בזוגות צעירים או במשפחות עם ילדים.

  על אף שלל הסגנונות נראה כי הארונות האהובים ביותר על מרבית הלקוחות, היו ונותרו ארונות מטבח העשויים מעץ מלא, בסגנון מטבחים כפריים ורומנטיים. ארונות יפהפים אלו משלבים פתרונות אפסון מתוחכמים, מגירות המחליקות ונעות על מסילות כפולות ונסגרות ללא רעש וטריקה, וחצאי קרוסלות הבנויות בתוך הארון ומיועדות לסירים, מכסים ומחבתות. ארונות מטבח ישנים יותר ניתן לעטר בידיות מעניינות העשויות מתכת או אפילו בידיות חרסינה מעוטרת, וכך גם את המגירות. בדרך זו יזכה החלל למראה מרשים ודקורטיבי, כאשר ניתן להחליף את הידיות בכל עת וליצור מראה חדש ומעניין.

  במהלך תכנון החלל ניתן לעצב ולהתאים את המיקום הנכון לארונות התחתונים והעליונים, כאשר בין היתר יוצעו לכם גם ארונות מטבח הנפתחים כלפי מעלה ונעים על צירים ובוכנות, בדרך נוחה ודקורטיבית, אשר מקלה על התפעול במקומות הגבוהים. בארונות אלה ניתן למקם מערכות אוכל אשר אינם נמצאות בשימוש יומיומי, קופסאות לאפסון מזונות, סירים מיותרים ועוד. 

   

   


נסו גם: