מודעות

ברזים למטבח

  ברזים למטבח יש לבחור בקפידה, תוך מתן תשומת לב לחומר אשר ממנו עשוי הפריט, לרמת התחזוקה הנדרשת עבורו, ולאורך החיים של המוצר.
  חשוב כי הברז יישאר עמיד ודקורטיבי גם לאחר שנות שימוש רבות, וזאת מבלי לגרוע מסגנון העיצוב המיוחד אשר ישתלב עם הכיור ומשטחי העבודה, והתפיסה העיצובית הכוללת אשר תבקשו ליצור במטבח האישי.

  ברזים למטבח מצויידים במנגנון אשר שולט בפתיחה ובסגירה של זרם המים, ובטמפרטורה אשר לה יזכו המים כאשר תווסתו את החום כרצונכם. פרט חשוב זה נשען על החומר אשר ממנו עשויים מנגנונים של ברזים למטבח, כאשר חומרי הגלם הקראמיים נחשבים לטובים ולאיכותיים ביותר, בעלי עמידות ורמת שחיקה נמוכה. בנוסף מעניקים לכם החומרים הקראמיים בטחון כי בברז לא יווצרו נזקי חלודה וקורוזיה, וכי בברז לא תהיינה נזילות ודליפות.

  ברזים למטבח ניתן להתקין במספר צורות כאשר אחת הדרכים הידועות היא התקנת הברז על גבי הקיר, דבר אשר מבטיח משטח עבודה פנוי ופעיל לשימוש. עם זאת בשיטת התקנה זו קיימת מגבלה בנוגע לגובהו של הברז. שיטת התקנה נוספת היא קיבוע של הברז מתוך המשטח עצמו, אשר מכונה התקנת 'פרח'.
  קיימים ברזים נשלפים או קבועים וניצבים, בעלי קשת גבוהה וארוכה כשל צוואר ברבור או בעלי פיה שטוחה. רבים בוחרים בברזים למטבח בעלי פיה נשלפת, כאשר הצינור הגמיש מאפשר לכם לנקות ולהתיז מים בכל שטחי הכיור ומשטח העבודה, כרצונכם. ניתן לווסת את הזרם לזרם קבוע או למצב של הזלפה.

  החומר האיכותי אשר יצפה ברזים למטבח, יהיה לרוב כרום ניקל במראה מט או מבריק, כאשר הברזים עצמם יהיו יצוקים פליז. כמו כן קיימים באולמות התצוגה גם ברזי נירוסטה איכותיים. 

  על אף המלאי העצום בענף הברזים האיכותיים הרי שניתן לרכוש גם ברזים מפלסטיק אשר הנם מוצרים זולים למדי, אשר מצטיינים בתחזוקה נוחה וקלה.

נסו גם: