מודעות

כיורים למטבח

    כיורים למטבח מעוצבים כיום במגוון עשיר של סגנונות והם שקועים במשטחי העבודה או חצי בולטים ממנו, במראה מיוחד ועדכני. הכלים השימושיים כבר אינם מיועדים רק לשטיפת הכלים והם מבטאים תפיסה עיצובית מיוחדת ויכולים לשדרג באופן ניכר את החדר החשוב.

    כיורים למטבח עשויים ממגוון חומרים ובין היתר מנירוסטה או סילגרנטי. הסילגרניט הינו חומר קשיח אשר משלב אקריל עם קוורץ, בתוספת גרניט טחונה אשר מעניקה לו חוזק ועמידות. כיורים למטבח מסוג זה נחשבים חזקים במיוחד והם אינם נשרטים או נפגמים, כאשר המראה המחוספס והמיוחד שלהם עשוי להזכיר אבן טבעית. כמו כן קיימים כיורים למטבח המכונים סילקכרון ואשר משלבים אקריל עם קוורץ טחון, אלא שכיורים אלה נוטים לצבור שריטות ולכן יש להקפיד ולשמור עליהם ולעבוד עימם בזהירות, דבר אשר פוגם בנוחות אשר אמור הכיור לספק.

    רבים בוחרים בכיורים למטבח אשר עשויים חרס, כאשר החומר עצמו עובר תהליכי שריפה בחום גבוה וזוכה לציפוי אמייל. שכבת האמייל מעניקה לכיור יתרונות לתחזוקה נוחה והוא נחשב קל ונוח לניקוי. כמו כן תוכלו למצוא כיורים העשויים נירוסטה אשר נחשבים עמידים בפני חלודה וכימיקלים, אולם רבים מתקשים לעמוד בפני חסרונות התחזוקה של כיור זה, אשר צובר כתמים בקלות וגם כאשר מדובר בטיפות מים פשוטות אשר יבשו על גבי הכיור' וכמו כן דורש לא פעם עבודות תיקון של אינסטלטור.

    כיורים למטבח עשויים להגיע בעיצוב מודרני במיוחד כשהם מחוברים למשטח עבודה ומהווים יחידה אחת. בדרך זו מתקבל מראה הומוגני ונקי ללא חיתוכים, כאשר על יחידת העבודה ניתן לבצע את כל הפעולות הנחוצות כמו קיצוץ וחיתוך, והתקנת מטעמים. כיורים מסויימים מגיעים גם בשילוב יחידת ייבוש אשר עליה ניתן להציב את הכלים הרחוצים. בעת תכנון או שיפוץ מטבח יש להתחשב בגובה ובמידות הכיור ומשטחי העבודה אשר יתאימו לכם במדוייק לצורך ביצוע המטלות, ולהתאים את התקנת הכיורים לנוחיותכם.

נסו גם: