מודעות

כסאות מטבח


    כסאות מטבח נחוצים בכל בית והם משמשים לישיבה ניחוחה ונעימה סביב שולחן האוכל, אולם גם כפריט עיצובי לכל דבר. מלבד מטבחים בדירות פרטיות נחוצים הכסאות גם במטבחים במקומות העבודה השונים, כאשר סגנונות העיצוב שלהם מיוחדים ומרתקים, בניגוד לעבר האפרורי.

    כסאות מטבח יכולים לשלב מספר חומרים ובין היתר מתכת ועץ, ניקל, או פלסטיק. בבתים אשר לא התברכו בחדרים גדולים כולל המטבח לרוב רק דלפק המקובע אל הקיר אשר בו משולבים כסאות נמוכים. כסאות אלה מכונים גם שרפרפים והם מעוצבים כיום באינספור סגנונות ובין היתר מעוצבים במתכת מבריקה בשלל גוונים, עם או ללא כרית במגוון צבעים, או עשויים מקש במראה כפרי. ניתן לקבוע את הדלפקים גם במקומות מוגבהים יותר בקיר ולרכוש כסאות בר גבוהים מעוצבים, אולם כל זאת נכון ויפה רק כאשר אין ילדים קטנים בביתכם.

    לחדרים המעוצבים בסגנון כפרי יתאימו כסאות מטבח מעץ כבד, בגימורים גסים אשר מעוטרים בחבלים או בבדים בצבעי אדמה אשר נקשרים אל דפנות הכסא ומעניקים לו מראה חם וארצי, ואילו למטבחים בנוסח פורבאנס יוכלו להתאים כסאות מטבח כפריים אשר משולבים בכריות מעוטרות בבדים פרחוניים.

    יש לזכטר לוודא טרם הרכישה כי המתכת ממנה עשויים כסאות מסויימים, אינה מחלידה וכי ניתן לתחזק את הכסא בדרך נוחה. כסאות מטבח מעץ תוכלו לחדש עם השנים ולהעניק להם מראה חדש ודקורטיבי, באמצעות שפשוף ושיוף העץ בנגריות המתמחות, וצביעתו בגוון המקורי או בצבע חדש לבחירתכם. רכישת כסאות חדשים או לעיתים רק שינוי צבעם של הכסאות הישנים, יוכל להשפיע על עיצוב החדר כולו ולשוות לו מראה חדש לחלוטין.

    בשוק הרחב תוכלו למצוא גם כסאות מטבח לילדים, העשויים פלסטיק או עץ. יש לוודא כי כסאות השולבים בבד יהיו ניתנים לרחצה ותחזוקה נוחה, כך שתוכלו לנקותם בקלות משאריות הארוחה, מבלי לחשוש לנזקים.

נסו גם: