מודעות

מוצרי חשמל למטבח

  מוצרי חשמל למטבח נחוצים בכל בית והם כוללים מקררים, כיריים, תנורים, מדיחי כלים, קולטי אדים ועוד. באופן עקרוני אפשר להתנהל במטבח גם ללא מוצרי חשמל מסויימים, וכך למשל להחליט לוותר על מערבל מזון יוקרתי או על טוחן אשפה מתקדם, אולם לא תוכלו למצוא מטבחים הפועלים ללא מקרר, כיריים, או תנור, אשר נחוצים לצורך קירור מיני המזונות, אפייה, טיגון ובישול.

  תנורים מאפשרים לנו להכין עוגות ומאפים אולם רבים עושים בהם שימוש גם לצורך חימום והפשרה של מזון. כיריים ותנורים מודרניים מעוצבים כיום בשלל סגנונות וזוכים לקשת גוונים ובהם גם צבעים מטאליים או זרחניים, אשר מצעירים את המטבח ונראים כפריט עיצובי לכל דבר. גם מקררים בני ימינו מעוצבים בסגנונות מופלאים, זוכים למידות בלתי סטנדרטיות ולצבעים מרהיבים. המכשירים היפהפיים מאבזרים את המטבח בתפיסה עיצובית מרשימה, וכבר מזמן אינם נחשבים רק למקררים העושים את מלאכתם נאמנה, ושומרים על טריות המזון. במסגרת ההיצע המגוון תוכלו למצוא גם מקרר אינטגרלי וכך גם מקרר יינות. אם בעבר היה נהוג לפתוח את מכשירי החשמל המתכתיים באמצעות דלת בודדת למוצרי המזון ודלת קטנה נוספת אשר יועדה למקפיא, הרי שכיום מעוצבים מקררים עם מספר דלתות אשר כוללים בין היתר גם מתקן חיצוני למזיגת מים ומתקן מיוחד לקוביות קרח. ניתן לרכוש גם מקרר אשר יוסתר בתוך ארון כחלק ממערכת הריהוט במטבח, לאוהבי הסגנון המינימליסטי.

  כיריים למטבח משמשות אותנו מזה שנים רבות וקשה מאוד לדמיין את חיינו בלעדיהן. ניתן לרכוש כיריים אשר מותקנות בתוך משטח השיש במטבח, וכמו כן להתלבט בין כיריים סטנדרטיות מגז, לבין כיריים חשמליות או קראמיות. את המוצרים המודרניים מציתים באמצעות כפתור לחיצה אלקטרוני, בניגוד לכפתור העגול ולגפרורים אשר אליהם הורגלנו בעבר.

  גם מדיחי כלים זוכים לעדנה בשנים האחרונות, כאשר רובנו מתעייפים במהלך יום העבודה ואיננו חפצים לבצע משימות מיותרות גם בהגיענו הביתה. מדיחי כלים ניתן להשיג בכל גודל והם פועלים לקרצוף הכלים המלוכלכים תוך שימוש במים רותחים, כאשר חלקם כוללים תוכניות הדחה אוטומטיות ופעולות מתקדמות נוספות. בעלי המקצוע ידאגו למקם נקודות חשמל נוספות באם תהיינה נחוצות לכן.
  פריט אהוב ומבוקש נוסף הוא קולטי אדים אשר סופגים את העשן ומלאי הריחות אשר עולים במהלך הבישול והטיגון. קולטי אדים מבוקשים במסעדות ובבתי מלון, במטבחים תעשייתים אולם גם ברבים מהבתים הפרטיים, והם מונעים מהריחות להתפשט בכל הבית וחיוניים לאנשים הסובלים מרגישות בדרכי הנשימה. 

  מוצרי חשמל למטבח עשויים לכלול בין היתר גם מעבדי מזון ובלנדרים, טוסטר קלאסי או טוסטר קופץ לצנימים, אופה לחם, וכמובן את המיקרוגל המפורסם, אשר כבש את המטבח לפני כשלושה עשורים.

נסו גם: