מודעות

מטבחים יוקרתיים

  הדרישה למטבחים יוקרתיים אינה מפתיעה את המעצבים אשר פעלו לאורך השנים להעלאת המודעות בקרב הציבור, והמשיכו להציג מטבחי יוקרה לצד המטבחים העממיים, גם כאשר הפניות ועסקאות הרכישה של מטבחים אלו, היו מצומצמות ביותר. מטבחים יוקרתיים הפכו מבוקשים לפני כשני עשורים, כאשר אנשים רבים הפנימו את חשיבותם הרבה ועמידותם לאורך שנים, והבינו כי ההשקעה הכספית משתלמת ונושאת בחובה יתרונות רבים.

  מלבד המראה המרשים של מטבחים יוקרתיים, הרי שחומרי הגלם מהם הם עשויים ידועים בעמידות רבה וביכולתם לשמור על המראה הטבעי והדקורטיבי לאורך זמן. חומרי גלם אלה לא יתעוותו ויתכופפו עם השנים, והם תמיד באופנה. מלבד זאת מטבחי יוקרה הינם מעין כרטיס הביקור של הבית ואנשים רבים מעדיפים להשקיע בהם סכומים ניכרים, כאשר בהם מבלים בני המשפחה והם גם החדרים אשר גלויים לרוב לעין כל האורחים, בניגוד לחדרי השינה למשל. עיצוב חדרים ומטבחים יוקרתיים כוללים פעמים רבות שימוש ברהיטים מעץ מלא אולם יש לזכור כי שילדת הארונות אינה חייבת להיות אף היא מעץ מלא, בשל העלות הגבוהה, וניתן בהחלט להסתפק בעץ סנדוויץ'. סנדוויץ עשוי משכבות עץ אשר מודבקות לכדי יחידה אחת, והוא נחשב עץ איכותי ובעל עמידות גבוהה לחום ולרטיבות, שתי תכונות אשר אופייניות מאוד לאיזור המטבח.

   

   

   

  כאשר מדובר בתכנון ועיצוב מטבחים יוקרתיים, לא קיימת כל התפשרות על איכות העבודה והגימורים, בין אם מדובר במשטחי החרסינה אשר יכולים להיות עשויים מאבן קיסר, ובין אם מדובר באביזרים הדקורטיביים כמו מוצרי פרזול למגירות, ארונות ומזווה, מוצרי החשמל המעוצבים ביותר, והאביזרים המכאניים הנלווים כמו מתקן גריסה או קולט אדים בעיצוב יוקרתי. ארגון המטבח האיכותי, ותכנונו על ידי מעצבים העוסקים בתחום עיצוב מטבחים, יבטיח לכם חדר מהודר של ממש, כולל תאורה נסתרת ומיוחדת, אשר תאיר את החלל בדרכים מיוחדות.


  תכנים נוספים:

  עמירם עיצובים - עיסוקו העיקרי ייצור רהיטי יוקרה עם מבחר פינות אוכל יוקרתיות

   


נסו גם: