מודעות

מטבחים מעוצבים

    מטבחים מעוצבים מיוצרים עבור הלקוחות בהזמנות אישיות, על פי מידות מדוייקות בחלל המבוקש, ותוך התחשבות בצורכי הדיירים ובסגנון האהוב עליהם. בניגוד למטבחים המוכנים מראש ואשר מיוצרים בדרך תעשייתית הרי שכאן יוגשו לנגר התוכניות המפורטות לבנייה ועיצוב פריטי הריהוט, תוך דגש על תפיסה עיצובית אישית, אשר תהווה את כרטיס הביקור של בעלי הבית ותבטא את אופיים הייחודי.

    כיום כבר ידוע כי במטבח יש להשקיע תקציב נאה ומכובד, כאשר חלל זה מהווה את מרכז חיי הבית והמשפחה, ואמור לספק נוחות מקסימאלית לצד מראה דקורטיבי ואווירה משפחתית ונעימה. לימודי עיצוב פנים כוללים התמקדות ומספר רב של שיעורים בתחום עיצוב מטבחים, כאשר ניתן לתכנן חדר מושלם אשר כל חלקיו ייראו כמערכת אחת, או לשלב יחידות שונות אשר ישתלבו במראה הכללי, כמו אי למטבח, או פינה צדדית עם משטח עבודה מעניין ובולט לעין. המתלים, הידיות והמעמדים השונים בחדר ידגישו את הסגנון המיוחד של בעלי הבית כאשר זה יוכל לכלול סירים ומחבתות כבדים אשר ייתלו מעל אי במטבח, בסגנון עתיק ומיוחד, או ידיות חרסינה מעוטרות בעבודת יד, אשר תיקבענה על גבי הארונות והמגירות.

    מטבחים מעוצבים אינם מוכרחים להיראות מודרניים והם יכולים לזכות בסגנון כפרי. המטבחים הכפריים האהובים מאופיינים במראה רטרו נושן, קסום ורומנטי, אשר זכור לנו מזמנים אחרים וקדומים. במטבחים אלה ישלוט העץ הכבד והגס כאשר שולחן כבד בעל גימורים גסים יהיה ניצב במרכזו של החדר במקביל למגוון רחב של מטבחים. עוד ניתן לבחור במטבחי פרובאנס יפהפיים אשר משווים תקופות עתיקות, ומתברכים במרחב רב ובארונות ופריטים מעץ בהיר, בשילוב בדים ואריחי חרסינה המעוטרים בעדינות, לרוב בעיטורי פרחים, וצנצנות שקופות בהם יונחו ירקות מוחמצים, שמן זית או עוגיות מסורתיות. במטבחים אלו יבוצע פוליש מוקפד על המרצפות או שהן יחופו בפרקט מעץ מלא.
    מטבחים מעוצבים זוכים בכל הקסם והיצירתיות שבה תבקשו לאפיין את המטבח, אולם גם לחידושים ולפטנטים בני ימינו, אשר הופכים את המטבח לחדר פונקיונאלי ונוח, המתהדר גם ביופי רב.

נסו גם: