מודעות

מטבחים מעץ

  מטבחים מעץ מעניקים אווירה חמה, נינוחה וביתית, ובעיקר כאשר הם מיוצרים מעץ מלא, ונותרים בצבעם הטבעי. חומרי הגלם מהם בונים מטבחים מיועדים לשמש אתכם לאורך שנים ולעמוד בתנאי רטיבות וחום ולכן חשוב שיהיו איכותיים ועמידים לאורך זמן. מטבחים מעץ מלא נבנים תוך שימוש בעץ טבעי אשר אינו מודבק או גרוס, כאשר מדובר בעצים משובחים כמו מייפל, אגוז, אלון, וונגה ודובדבן.

  מטבחים מעץ מלא מסוגלים לעמוד כראוי בתנאים הקשים אשר מייצר המטבח, בין אם מדובר בחום בלתי סביר אשר מקרינים מוצרי החשמל ובעיקר התנורים, ובין אם מדובר ברטיבות. עם זאת יש המעדיפים לרכוש מטבחים מעץ זול יותר. אלה יוכלו למצוא בין היתר את הסנדוויץ אשר עשוי משכבות עץ המודבקות ליחידה אחת, ונחשב אף הוא איכותי דיו, ועמיד לרטיבות.

  כמו כן ישנן פלטות עץ העשויות מ- MDF אשר נדחס ומודבק בלחץ רב, והינו עמיד פחות מעץ הסנדוויץ. עוד ניתן לרכוש מטבחים מעץ הנקרא סיבית, כאשר מדובר בעירוב של נסורת עץ עם דבק, אשר עוברים תהליך של כבישה בלחץ והפיכה לפלטת עץ אשר ניתן לצפות במלמין. זהו סוג העץ המומלץ פחות מכולם בשל איכותו הבלתי מספקת וכושר עמידותו הנמוך.  

  דלתות מטבחים מעץ מלא יוכיחו את עצמן לאורך שנים רבות כאשר מדובר בעצים אשר לא מאבדים את צורתם ולא מתעוותים עם השנים, ובמיוחד כאשר מדובר בעצים מסוג דובדבן, מייפל או אלון. בניגוד לעצים הקשים והדחוסים הרי שעצי אורן או אשוח נחשבים רכים וצפופים פחות אולם יתרונם גלום באפשרות לצבוע אותם לכל גוון אהוב ובין היתר ליצור הלבנה של העץ הרך.

  מטבחים מעץ מלא מעניקים אווירה של יוקרה מצד אחד וחמימות מצד שני, כאשר לכל מטבח אופי מיוחד בהתאם לסוג העץ אשר ממנו הוא עשוי, לטקסטורה שלו ולמראה הגימור בו בחרתם.

   

   

   


נסו גם: