מודעות

מטבח לילדים עולם ומלואו

    לילדים דימיון מפותח והם אוהבים לתת לו מקום בכל דבר בחיים. הם נוטים לחקות את התנהגותנו ורוצים להרגיש גדולים. במיוחד בשביל המקרים הללו מטבח לילדים יכול להיות משחק מיוחד מאוד. ילדים קטנים ובעיקר בנות אוהבות להתנהל כמו נשים קטנות, כמו אמא שלהן שמבשלת במטבח. אז לבנות את הכל במינייטורי הופך את החוויה לאמיתית יותר. מטבח לילדים יכול להיות עשוי עץ בדיוק כמו זה הגדול גם בשביל שזה ירגיש כמו אחד וגם מפאת הבטיחות. ישנם כאלה ילדותיים יותר בעיצובם שעשויים מפלסטיק. במטבח עצמו יש דלתות הזזה, מגירות, יכולות להיות דלתות עליוניות, כיור נירוסטה עם ברז שאינו פעיל כמובן, כפתורי הזזה שמשמשים לבישול בגז, תנור אפיה מובנה והוא משמש כציוד חצר לילדים.

    לבנים ולבנות

     כתוספת משחק לילדים מצורפים למטבח לילדים כלים שונים שיאתגרו את המשחק ויהפכו אותו ליותר אטרקטיבי. המשחק מאוד משעשע, הרבה ילדים מוצאים בו כמשחק הכי מעניין שלהם גם משום היותו כל כך בוגר במראה. קיימים אינסטורמנטים רבים שאפשר לרכוש אותם בנפרז והם מוסיפים הרבה טעם ועיניין למשחק. לרוב אינסטרומנטים אלו עשויים מעץ מאחר והמטבח לילדים מונח כמשחק חצר מחוץ לחדרי הגן והעץ הוא חומר שנשמר היטב, כמובן אחרי הריסוס והתחזוק הכימי והבטיחותי שלו. הכלים הללו הם לרשות כולם והמשחק מעניין את שני בני המין, הבנים והבנות כאחד.

    כלים נלווים

    מאחר כי מטבח לילדים נראה כמו רהיט גדול  במימדים קטנים אפשר להתאים אותו לעיצוב הגן. אם הגננת בחרה לעצב את הגן ברהיטים שעשויים מעץ אז קיים מטבח לילדים מעץ. אם הגננת בחרה להשתמש בפלסטיק כחומר ריהוט לילדים אז הוא קיים גם מפלסטיק צבעוני ומעניין. המחירים הם סבירים בהחלט ואפשר למצוא את הכלים הנלווים למטבח במחירים מצחיקים. קיימים כל סוגי הכלים, מקומקום לרתיחה עם כוסות לשתיית תה, צלחות, סכום מעץ מינייטורי ומתוק, סירים גדולים וקטנים, מחבתות ואפילו דימויי אוכל כמו פירות וירקות, סוגי לחמים, טוסטים, עוגות וקאפקייקס ואפילו ארוחות בוקר כמו שילדים אוהבים. תמיד בעמדת גן שכזו אפשר לראות פעילות ועיניין, הילדים מוצאים שם הרבה מקום לדימיון והצגה.


נסו גם: