מודעות

משטחים למטבח

  משטחים למטבח הינם פריטים פונקציונאליים אשר מספקים סביבת עבודה חיונית. על גבי המשטח אנו מתקינים ארוחות, חותכים וקוצצים ירקות, מייבשים כלים ועוד. משטחים למטבח חולשים על שטח נרחב בחלל ולכן עיצובם וצבעם משפיעים מאוד על האווירה הכללית בחדר. אם אינכם רוצים להחליפם לאחר מספר שנים, חשוב מאוד לבחור את הפריטים בקפידה רבה, תוך הקדשת תשומת לב לאיכותם. כמו כן יש לבחור בצבעים אשר ישתלבו במטבח כולו ויתאימו לאופנות המשתנות ולשנים החולפות.

  המשטחים כוללים נירוסטה אשר משמשת במיוחד במטבחים גדולים ותעשייתיים, כמו מוסדות, מלונות, מסעדות ובתי קפה, ומשטחים למטבח הביתי ובעיקר שיש למטבח ואבן קיסר. גם בעלי דירות פרטיות בוחרים לא פעם בנירוסטה המשדרת מראה היי טק מודרני, אולם יש לקחת בחשבון כי על גבי המשטח המדובר בולט כל כתם, כאשר לעיתי די במספר טיפות מים אשר לא נוגבו מיידית. האבנית אשר מתגבשת בטיפות המים שמתייבשות, בולטת למרחוק כאשר היא מותירה על גבי המשטחים סימנים בלתי אסתטיים. יש לקחת זאת בחשבון טרם הבחירה.

  כאשר מדובר בשיש למטבח הרי שהבחירות הן רבות ומגוונות, וכוללות את כל צבעי הקשת. מדובר במשטח ותיק ופופולארי, אשר עשוי מאבן גירית מעובדת. שיש למטבח אינו תמיד עמיד דיו והוא גם סופח כתמים ועשוי להישרט. עם זאת ניתן ללטש אותו ולהשיב לו את הברק. ישנם גם בעלי מקצוע הנוהגים לצפות את השיש בשכבת אקריל אשר תעניק לו שכבת איטום ועמידות רבה יותר כנגד שריטות וכתמים.

  אבן קיסר ידועה כמוצר איכותי במיוחד אשר פותח ויוצר בישראל. משטחלים למטבח העשויים אבן קיסר מורכבים מ-% 95 של קוורץ טבעי ומ-5% פוליאסטר ופיגמנטים. משטח העשוי אבן קיסר ידוע כמוצר עמיד במיוחד אשר שומר על חזותו המבריקה גם לאורך שנים רבות, כאשר הוא מצטיין בעמידות, אינו סופח כתמים ועמיד בפני שריטות. 
   
  הזמנת משטחים, בין אם מדובר בשיש למטבח ובין אם במשטחי אבן קיסר, נהוג לבצע רק לאחר התכנון והעיצוב הסופיים. באופן זה ניתן להתחשב בגובה ובמידות המדוייקות של הארונות המתכוננים, מיקום הכיריים והכיור.

   

   


   


נסו גם: