מודעות

נגריות מטבחים

    נגריות מטבחים מספקות ללקוח מטבחים מוכנים ומעוצבים, או מוצרים על פי הזמנה מיוחדת, במידות אישיות ובהתאמה לחלל הקיים. בבתי המלאכה הרבים הפזורים ברחבי הארץ, יושבים לא רק נגרים אלא גם מעצבים המתמחים בתכנון המטבח, פרט חיוני אשר חסר לנגרים רבים.

    אנשי המקצוע בנגריות מטבחים יוכלו להתאים עבורכם את הסגנון המבוק על פי טעמכם, ולהסביר לכם אודות ההבדלים בין עץ סנדוויץ לעץ מלא, לבין עץ המכונה סיבית ואשר יהיה מומלץ פחות בשל איכותו הירודה. בנוסף יוכלו להפנות אתכם אל אנשי המקצוע הנכונים עבור מוצרי הפרזול למגירות ולמזווה, ולקשר אתכם עם שאר המומחים בתחום ענף האביזרים למטבח.

    נגריות מטבחים יוכלו לבנות עבורכם מטבחים יוקרתיים או כפריים, בסגנון פרובאנס או בסגנון מודרני, על פי המידות הנחוצות בחלל. הנגר יוכל להתאים עבורכם את ארונות המטבח העיליים, אשר יוצבו כך שינצלו את החלל במלואו, ויותירו לכם חלל נקי ורב באיזור פינות העבודה. בנגריות מתמחים בהכנת קרוסלות מתקדמות ומתוחכמות ובעיצוב מגירות דקורטיביות, אשר מנצלות גם את השטחים הקטנים באופן חכם ויעיל.

    מלבד הארונות יתאימו עבורכם הנגרים על פי בקשתכם, גם אי למטבח אשר נחשב בשנים האחרונות ללהיט פופולארי. מדובר באי אשר ניצב במרכז החדר והוא כולל משטח עבודה בו ניתן להכין את כל המטעמים, לחתוך ולקצוץ ירקות וגם לסעוד בחברת כל בני הבית. לאי מותאימים כסאות בר מעוצבים אשר יתוכננו בהתאם לגובה המבוקש, לנוחיות הדיירים. במידה ולא תחפצו באי תוכלו להזמין בנגריות מטבחים את השולחן והכסאות הקלאסיים, או דלפק עץ אשר יותקן באחת מפינות המטבח, כשאליו מותאמים כסאות נוחים עם משענת או בלעדיה.

    אנשי המקצוע מפרסמים את עצמם באמצעות פליירים וכרטיסי ביקור ופרסומים שונים במדיה הקלאסית והמקוונת. חלק מאנשי המקצוע מעניקים ללקוחותיהם תעודות אחריות. יש לוודא אודות האחריות בטרם סגירת העסקה.

נסו גם: