מודעות

עיצוב מטבחים

    עיצוב מטבחים נחוץ לצורך תכנון אופטימאלי של החלל החשוב בבית, במוסדות ובבתי עסק. תכנון מוקפד יבטיח נוחות בהתנהלות היומיומית בחדר זה, מראה דקורטיבי ואווירה נעימה. את המטבח ניתן לעצב במגוון רחב של סגנונות, החל מהסגנון המודרני או היוקרתי ועד מטבח בעל מראה חם אשר עשוי מעץ מלא, או מטבח פרובאנס. עם זאת חשוב להתאים את עיצוב החלל לאווירה הכללית בבית, ולצרכי הדיירים. בית בסגנון היי טק מודרני אשר מורכב ברובו מחומרים קרים ואלגנטיים יזכה למטבח בסגנון דומה, אשר משולב בחומרי נירוסטה או שיש בגוונים נקיים, ולא ייראה במיטבו עם מטבח כפרי מעץ, אשר ייראה 'תלוש' ולא ישתלב בתפיסה העיצובית הייחודית. לעומת זאת תוכלו בהחלט לעצב מטבח בסגנון פרובאנס כאשר כלל החלל בבית משדר אווירה כפרית ונינוחה, או להתאים סגנון מודרני וצבעוני לבית המעוצב כולו בקווים צעירים ומאירים.
    לימוד עיצוב פנים ועיצוב מטבחים בפרט, נחשבים מבוקשים למדי בשנים האחרונות. שירותי המקצוע של מעצבי המטבחים חיוניים לא רק לאנשים פרטיים אלא גם לעסקים רבים ולמוסדות ציבור, חדרי אוכל במקומות עבודה גדולים, בתי קפה, מסעדות ומלונות, אשר פועלים מידי יום בכדי להעניק שירותי הסעדה לעובדים או לאורחי מקומות הבילוי והנופש.
    עיצוב מטבחים תעשייתיים אינו שולל תפיסה עיצובית מיוחדת ויפהפיה, כאשר התכנון מבוצע על פי בקשת הלקוח, תוך התאמת החלל המעוצב לצורכי העסק המסויים, כמו גם התאמה לריצוף או לסוגי פרקטים אשר מונחים בחללים המסויימים. בבתי קפה, מסעדות ובתי מלון יהיה מן הסתם שטח החלל גדול בהרבה מהמטבח הביתי אולם שם יהיו נחוצים גם מכשירי חשמל רבים יותר, אשר תופסים נתח מרכזי בחלל, ובין היתר מקררי ענק, תנורים, מספר משטחים של כיריים וכמו כן כיורים גדולים ומשטחי שיש או נירוסטה לקיצוץ, חיתוך והתקנת המאכלים.

    יש לזכור כי חלק בלתי מבוטל מעיצוב מטבחים, קשור גם בהתאמת פריטים ואביזרים משלימים כמו חלקי פרזול, פרופילים, אבני פסיפס אשר משובצים בין אריחי החרסינה במטבח, ידיות מיוחדות למגירות, מתלים מעניינים למגבות, מתלים לסכינים ומתקנים דקורטיביים לאפסון צנצנות ותבלינים. כל אלה ישתלבו ויוסיפו חן ואופי מיוחד, למטבח האישי שלכם.

נסו גם: