מודעות

פרזול למטבח

    פרזול למטבח הינו ענף מפותח ומתקדם כאשר החברות המתמחות מציגות בכל עת מוצרים מתקדמים וייחודיים. טרם רכישה של מטבח חדש, מומלץ לכם בחום רב לבדוק ולבחון, האם מוצרי הפרזול למטבח, אשר מאבזרים בעיקר את הארונות, שייכים לחברות המובילות, כך שיבטיחו איכות ועמידות לאורך שנים רבות.

    פרזול למטבח כולל את האביזרים הנחוצים למגירות השונות, ובהם מסילות אשר עליהן יגלשו המגירות העמוסות. בשנים האחרונות פותחו מסילות מתוחכמות אשר מבטיחות סגירה חלקה ושקטה של מגירת האחסון, ומסילות כפולות ומחוזקות אשר מבטיחות לעמוד בעומס. בין היתר תוכלו לתכנן מגירות רחבות במיוחד, אשר תזכנה למסילות איכותיות אשר עשויות לעמוד בעומס כבד של עד 80 ק"ג. מסילות אלה עשויות להתאים למגירות במטבחים תעשייתים כמו אלה הנמצאות בבתי מלון, מסעדות וחדרי אוכל גדולים. בנוסף מסייע פרזול למטבח גם לחלוקת המגירות לתאים מסודרים. תאים אלה מאפשרים חלוקה נוחה של הסכו"ם ושל שאר הפריטים הנחוצים לכם.

    גם למזווה נחוצים אביזרים מסוג זה, כאשר הם מבטיחים ניצול יעיל של הארונות אשר משמשים כמזווה. אביזרי פרזול אלה נשלפים ונעים על מסילות מאפשרים פתיחה נוחה ופשוטה, ובנוסף משמשים גם כמערכות משוכללות של צירים איכותיים , עבור ארונות מטבח אשר נפתחים כלפי מעלה, במראה דקורטיבי ועכשווי. בנוסף הוא משמש לצורך יצירה ועיצוב של קרוסלות נפתחות, אשר ניתן לאפסן בהן סירים או צלחות, או חצאי קרוסלות הנפתחות במנגנון מיוחד ומאפשרות ניצול מקסימאלי של החלל. מגירות מתוחכמות אשר מכונות מג'יק קורנר זוכות לפרזול מיוחד והן מאפשרות פתיחה כמעט מקסימאלית של יחידת האפסון. מגירות אלה נחשבות יוקרתיות והן מצטיינות בנוחות, לצד מראה דקורטיבי ועכשווי. כך מבוקש גם כל תחום פרזול לזכוכית.

    פרזול למטבח נחוץ גם לצורך יצירת ידיות מעוצבות אשר יותאמו לארונות השונים ויוסיפו קסם רב, וליצירת מתלים דקורטיביים למגבות או לסכינים, מתקני תלייה למחבתות וסירים במראה כפרי ונוסטלגי.

נסו גם: