מודעות

שולחנות מטבח

    שולחנות מטבח הינם בעלי ערך רב ותרומתם חיונית לצורך ארוחות משותפות וישיבות ביתיות וערכיות.
    על מנת לנצל את השולחן באופן אופטימאלי יהיה עליכם להתאים את עיצובו ואת מידותיו לצורכיכם היחודיים ולמספר הסועדים בבית. על אף שבבתים רבים קיימות פינות אוכל המיועדות לאירוח ולסעודה הרי שערכם של שולחנות מטבח חיוניים בחיי היום יום, כאשר אחד ההורים יכול לבשל את הארוחה בעת שילדי המשפחה מסיבים סביב השולחן לשיחה נעימה או אפילו להכנת שיעורי הבית.
    שולחנות מטבח מיוצרים מעצים שונים ובין היתר מעץ גושני משובח אשר איכותו ידועה והוא עשוי כגוש, פלטה אחת ממנה מיוצר הפריט העיצובי. כמו כן ניתן לייצרם ממגוון סוגי עץ מלא ובין היתר מאגוז, דובדבן, מייפל, אלון ועוד. אלו אשר מעדיפים שולחן בעלות נמוכה יותר יוכלו לבחור בעץ סנדוויץ' או אפילו בשולחן אלומיניום המצופה פורניר בצבעי עץ יפהפיים. שולחנות מטבח אינם חייבים להתאים במדוייק לצבעי הארונות והריהוט הנוסף השולט בחדר, וניתן בהחלט לשלב בטעם רב ותוך תפיסה עיצתוית ייחודית, שולחן בצבע דובדבן במטבח דקורטיבי ומעוצב אשר הגוון השולט בו הוא שמנת. 
    בכדי להנות מאווירה הרמונית בחיק בני המשפחה, חשוב להתאים את סגנונו הכללי של השולחן לאווירה העיצובית המבוקשת ולזכור כי פריט ריהוט זה משמש את כל בני הבית ומתפקד לא פעם אפילו בתור שולחן כתיבה לילדים אשר נהנים להכין את שיעורי הבית בעוד אימם מבשלת לצידם מטעמים למשפחה. שולחנות מטבח מגיעים במגוון סגנונות ובין היתר תוכלו למצוא שולחנות עגולים או אובאליים, מרובעים או משושים, ובמגוון רחב של חומרי גלם, צבעים וגימורים. השולחן הפונקציונאלי חייב להתאים לגובה הכסאות אשר ישולבו בו, ולספק סביבת ישיבה נוחה ונעימה אשר תעודד את בני המשפחה לבלות בה יחדיו. השולחן יוכל להגיע כאשר הוא מצוייד ברגליים הממוקמות בפינות הפריט, אולם רבים מעדיפים כיום לבחור בשולחנות מטבח הניצבים על גבי רגל אמצעית, אשר חוסכת מקום ומאפשרת ישיבה נוחה בכל פינות השולחן.

נסו גם: