מודעות

שיפוץ מטבחים

  שיפוץ מטבחים נחוץ כאשר אתם מתעתדים להיכנס לדירה חדשה אשר המטבח בה ישן או שהוא מעוצב שלא לטעמכם. השיפוץ חולש על כל הפרטים בחלל ובין היתר הארונות ומשטחי העבודה, החרסינות וחיפוי הרצפה באריחים חדשים.

   

   

  שיפוץ מטבחים ישנים משדרג את כל מראה הבית, כאשר החלל המרכזי בו מהווה את כרטיס הביקור של הבית ומשפיע על האווירה הכללית. התכנון המחודש כולל גם בחירה של ברזים וכיור חדש, כאשר ניתן להוסיף גם פריטים חדשניים כמו טוחן אשפה נוח ויעיל, קולטי אדים אשר יספגו את הריחות והעשן אשר מופצים בעת הטיגון והבישול, ומדיח כלים אשר יותקן במקום נוח לתפעול.

  שיפוץ בית כולל לרוב גם שיפוץ מטבחים אשר יוכל להתבצע מהיסוד או להתמקד רק בהחלפת הארונות או משטחי העבודה בחדר. במעמד זה תוכלו להוסיף גם אי למטבח אשר ישמש כפינת עבודה שימושית ודקורטיבית, להתקין דלפק עץ אשר סביבו ישולבו כסאות עץ נוחים, או לרכוש שולחן חדש ומיוחד אשר יוצב במרכז החדר, בלווית כסאות נאים.

  אם אינכם מעוניינים לשפץ ולהשקיע כספים ברכישת מטבח חדש, ובמיוחד אם אתם עדיין אוהבים את המטבח הישן שלכם, הרי שפעמים רבות תוכלו להסתפק גם בחידוש מטבחים. החידוש יותיר את המטבח האהוב על כנו אולם הוא ירענן את המראה הנושן ויחדש את פניו אשר ניזוקו במהלך השנים כתוצאה משריטות, חבלות, ספיגה של כתמים וראטיבות כתוצא מהאדים הרבים אשר עולים במטבח בכל עת, והבלאי הטבעי אשר נוצר במהלך השנים החולפות.

  רבים נוהגים לבצע חידוש מטבחים מעץ מלא, באמצעות שיוף ושפשוף של העץ באופן מקצועי, וצביעתו מחדש בצבעו המקורי. גם בחירה בצבע אחר תוכל לשנות ללא היכר את המטבח הישן ולהעניק לו קסם ואווירה במראה חדש, דקורטיבי ורענן.

   


נסו גם: