מודעות

כיורים למטבח

  כיורים למטבח עשויים ממגוון חומרים והם מיוצרים במידות רבות ובצבעים שונים.
  את הכיורים נהוג להתקין על גבי משטחי העבודה במטבח, כאשר הם שקועים בתוך המשטח או בולטים ממנו למחצה בדרך מעניינת ודקורטיבית.
  הכיורים הפופולאריים למטבח עשויים מחרס אולם ניתן למצוא גם כיורים מאבן טבעית, אמייל, נירוסטה ועוד.
  בקטגוריה זו תמצאו מידע מקצועי אודות כיורים למטבח, וחברות מובילות בתחום זה.


  
 • פרפקט ליין

  חברת פרפקט ליין הינה חברה ותיקה ומקצועית, אשר פועלת שנים רבות בתחום ייבוא ושיווק אריחי ריצוף וחיפוי, כלים סניטריים, ומטבחים מרהיבים. החברה הינה היבואנית הבלעדית של חברת LUBE האיטלקית, הנחשבת לאחת משלושת החברות המובילות בעולם בתחום המטבחים.

  מפה    
 • 
 • אולימפיה דיזיין

  החברה מתמחה ביבוא, ייצור ושיווק של אריחי ריצוף וחיפוי, קרמיקה, כלים סניטריים מחברות מובילות בעולם, כיורי מטבח מסוגננים במבחר מידות ובמגוון צבעים לטעמכם, ומגוון ברזים מעוצבים בסגנונות מרהיבים.

  מפה    

 • 
 • מאמר בנושא: כיורים למטבח

  כיורים למטבח מעוצבים כיום במגוון עשיר של סגנונות והם שקועים במשטחי העבודה או חצי בולטים ממנו, במראה מיוחד ועדכני. הכלים השימושיים כבר אינם מיועדים רק לשטיפת הכלים והם מבטאים תפיסה עיצובית מיוחדת ויכולים לשדרג באופן ניכר את החדר החשוב. למאמר המלא
 • מאמר בנושא: משטחים למטבח

  משטחים למטבח הינם פריטים פונקציונאליים אשר מספקים סביבת עבודה חיונית. על גבי המשטח אנו מתקינים ארוחות, חותכים וקוצצים ירקות, מייבשים כלים ועוד. משטחים למטבח חולשים על שטח נרחב בחלל ולכן עיצובם וצבעם משפיעים מאוד על האווירה הכללית בחדר. אם אינכם רוצים להחליפם לאחר מספר שנים, חשוב מאוד לבחור את הפריטים בקפידה רבה, תוך הקדשת תשומת לב לאיכותם. כמו כן יש לבחור בצבעים אשר ישתלבו במטבח כולו ויתאימו לאופנות המשתנות ולשנים החולפות. למאמר המלא

נסו גם: